Kontakt

Har du frågor om deltagarinsatser eller projekt?

Har du gjort, eller kanske funderar på att göra en intresseanmälan till någon av våra insatser eller projekt och har frågor angående detta ? Då ska du alltid kontakta våra lokala samordnare eller projektledare. Kontaktuppgifter till dessa finner du på dessa sidor:

Post-och besöksadress

Finsam Göteborg
Första Långgatan 19
413 27 Göteborg

Kansli-och utvecklingsavdelning

Kontakta oss om du har frågor om ledning, styrning och utvecklingsfrågor.

Förbundschef

Eva Magnusson

E-post: eva.magnusson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031-365 75 42 , 0725-08 11 90

Biträdande Förbundschef

Magnus Simonsson

E-post: magnus.simonsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031–368 09 81 , 0707-81 24 15

Utvecklingsledare Kansliet

Henrik Westerberg

E-post: henrik.westerberg@finsam.goteborg.se

Telefon: 0790-67 66 25

Kommunikatör / Utvecklingsledare Hälsa och Aktivitet

Isabell Carlsson

E-post: isabell.carlsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 0707-79 24 93

Utvecklingsledare Finsam Vuxna

Margareta Olander

E-post: margareta.olander@finsam.goteborg.se

Telefon: 0790-67 66 28

Utvecklingsledare Finsam-team

Lejla Tomic

E-post: lejla.tomic@finsam.goteborg.se

Telefon: 0790-67 66 27

Utvecklingsledare Finsam Unga Vuxna

Lars Feldt

E-post: lars.feldt@socialcentrum.goteborg.se

Telefon: 031-365 69 56

Utvecklingsledare Nollplacerade

Lena Lindsköld

E-post: lena.lindskold@forsakringskassan.se

Telefon: 0725-99 26 26