Kontakt

Kansli och utvecklingsledare

Förbundschef

Eva Magnusson

E-post: eva.magnusson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031-365 75 42 , 0725-08 11 90

Biträdande Förbundschef

Magnus Simonsson

E-post: magnus.simonsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031–368 09 81 , 0707-81 24 15

Utvecklingsledare Kansliet

Henrik Westerberg

E-post: henrik.westerberg@finsam.goteborg.se

Telefon: 0725-60 63 40

Planeringsledare

Ola Andersson

E-post: ola.andersson@finsam.goteborg.se

Telefon: 0703-05 27 55

Utbildningsledare

Diana Waara

E-post: diana.waara@finsam.goteborg.se

Telefon:

Kommunikatör / Utvecklingsledare Hälsa och Aktivitet

Isabell Carlsson

E-post: isabell.carlsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 0707-79 24 93

Utvecklingsledare Finsam-team

Ginnie Ahlborg

E-post: ginnie.ahlborg@socialnordost.goteborg.se

Telefon: 031-365 34 26

Utvecklingsledare Finsam Unga Vuxna

Lars Feldt

Telefon:

Utvecklingsledare Finsam Vuxna

Margareta Olander

Telefon:

Finsam Göteborg
Första Långgatan 19
413 27 Göteborg