Kontakt

Har du frågor om våra insatser eller projekt?

Vill du veta mer om våra insatser? Har du gjort, eller kanske funderar på att göra en intresseanmälan till någon av våra insatser eller projekt och har frågor angående detta ? Då ska du alltid kontakta våra lokala samordnare eller projektledare. Kontaktuppgifter till dessa finner du på dessa sidor: Insatser / ESF Projekt

Har du frågor om ledning, styrning och utvecklingsfrågor?

Då ska du kontakta oss på kansliet!

Förbundschef

Eva Magnusson

E-post: eva.magnusson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031-365 75 42 , 0725-08 11 90

Biträdande Förbundschef

Magnus Simonsson

E-post: magnus.simonsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 031–368 09 81 , 0707-81 24 15

Utvecklingsledare Kansliet

Henrik Westerberg

E-post: henrik.westerberg@finsam.goteborg.se

Telefon: 0790-67 66 25

Kommunikatör / Utvecklingsledare Hälsa och Aktivitet

Isabell Carlsson

E-post: isabell.carlsson@finsam.goteborg.se

Telefon: 0707-79 24 93

Utbildningsledare IPS och BIP

Diana Waara

E-post: diana.waara@finsam.goteborg.se

Telefon: 0707-79 24 93

Utvecklingsledare Finsam Vuxna

Margareta Olander

E-post: margareta.olander@finsam.goteborg.se

Telefon: 0790-67 66 28

Utvecklingsledare Nollplacerade och samordnare Finsam-team Centrum

Lena Lindsköld

E-post: lena.lindskold@forsakringskassan.se

Telefon: 0725-99 26 26

Utvecklingsledare Finsam Unga Vuxna

Lars Feldt

E-post: lars.feldt@socialcentrum.goteborg.se

Telefon: 031-365 69 56

Post-och besöksadress kansliet

Finsam Göteborg
Första Långgatan 19
413 27 Göteborg